ספרי רות אהרוני להתפתחות אישית ורוחנית >> ציינו מס. טלפון עבור המשלוח >> תמיד כדאי ליצור קשר למידע על הטבות ומבצעים ועל אפשרויות משלוח >> 08-9340269 >> Neorahpress@gmail.com

מעגלי העצמה להגשמת הייעוד

הספר מציג שיטה ייחודית למימוש עצמי, מדריך אתכם בשיטתיות להשגת היעדים שלכם ולהגשמה עצמית. משתתף במבצעים. צרו קשר לפרטים: 08-9340269

79 ש"ח
 

איך להגשים את הייעוד שלך

ספר זה הוא גרסה דיגיטלית מתומצתת של הספר "מעגלי העצמה להגשמת הייעוד". הוא מציע לכם 9 שלבים בדוקים ויעילים להגשמת כל מטרה שאתם מציבים לעצמכם.

44 ש"ח
 

מאה תובנות לחיים עם משמעות

ספר דיגיטלי שמכיל מאה משפטי העצמה - צידה לדרך במסלול הצמיחה האישית. משלים את הספר: "מעגלי העצמה להגשמת הייעוד".

42 ש"ח
 

איך להשיג יעדים ב-3 צעדים

מדריך דיגיטלי עם מסלול מקוצר להגשמה עצמית, שנועד לעודד אתכם לעלות על המסלול האישי שלכם להצלחה. מציע תמצית של המסלול השלם של השיטה: מעגלי העצמה להגשמה

22 ש"ח
 

תקשור בעשרה שיעורים

כל אחד יכול לתקשר - ספר תקשור שמלמד אתכם איך לתקשר עם מדריכי הנשמה שלכם ולקבל מסרים עבור עצמכם ועבור אחרים. משתתף במבצע לרוכשים ספרי תקשור

75 ש"ח
 

תקשור אסטרו-טארוט

ספר ייחודי שמדריך אתכם איך לתקשר בעזרת שילוב השיטות אסטרולוגיה וטארוט = אסטרו-טארוט. משתתף במבצע לרוכשים ספרי תקשור.

69 ש"ח
 

תקשור בעזרת אותיות האלפבית

תקשור ויצירת מציאות בעזרת אותיות הא"ב, ספר ייחודי בפורמט דיגיטלי. משתתף במבצע לרוכשים ספרי תקשור.

48 ש"ח
 

האלפבית של החיים

ספר דיגיטלי שמציג את הקשר המרתק בין 22 קלפי המערכת המרכזית של הטארוט ובין 22 אותיות האלפבית העברי. החיבור בין הקלפים והאותיות הוא טבעי ועוצמתי.

22 ש"ח
 

השמים יכולים לענות

ספר יחיד מסוגו בעברית על אסטרולוגיה הוררית. מלמד אתכם לענות על שאלות בכל תחום בחיים. לרכישת ספר זה יש לפנות ל: 08-9340269

198 ש"ח
 

הקשר הקרמי

על גלגולים ואהבות בגלגל המזלות - לימוד אסטרולוגיה קרמתית, מאפשר להבין לעומק את מערכות היחסים שלכם על רקע גלגולים קודמים, ולעשות תיקון.

88 ש"ח
 

טיפוסי פאזות הירח

ספר אסטרולוגיה דיגיטלי שמציג את טיפוסי האישיות על פי פאזות הירח. כשם שאתם יודעים איזה מזל שמש אתם, כך תוכלו לאתר איזה טיפוס ירח אתם.

44 ש"ח
 

יש לנו דרקון בבית

ספר דיגיטלי על הנושא המרתק של הדרקון האסטרולוגי - תלמדו בו על ראש וזנב הדרקון במפת הלידה האישית שלכם ותבינו מהו התיקון הקרמתי שעליכם לעשות. משתתף במבצע.

36 ש"ח
 

התאומות הסיאמית של בית 1 ובית 12

ספר דיגיטלי ייחודי ומקורי שחושף את הקשר ההדוק והדמיון בין בית 1 ובית 12, שעל פי אסטרולוגיה מסורתית שונים לחלוטין.

33 ש"ח
 

עקרונות הפלנטות

הפלנטות במפה אסטרולוגית מסמלות דחפים וצרכים שמניעים את האדם ומבוטאים בחייו. ספר דיגיטלי זה מציג את העקרונות המרכזיים של 10 הפלנטות.

24 ש"ח
 

אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים

פיתוח מודעות עצמית בעזרת שילוב קלפי טארוט עם הורוסקופ אישי שלכם ועם עץ החיים על פי הקבלה האוניברסלית.

154 ש"ח
 

KARMIC ASTROLOGY‎‎

This book teaches how to decipher the karmic "signature" in your birth chart to gain insight into your karmic connections

118 ש"ח
 

חרבות או גביעים

ספר לימוד קריאה בקלפי טארוט, שמציג גם פריסות קלפים קלסיות וגם פריסות ייחודיות להבנת הזוגיות שלכם ולתיקון של מערכות יחסים בכל תחום בחייכם.

66 ש"ח
 

סודות הקריאה בקלפים

ספר טארוט שמלמד איך לקרוא את קלפי המערכת המשנית של הטארוט. ספר בפורמט דיגיטלי שנותן פירושים ממוקדים והדגמות מרתקות של פריסות קלפים.

48 ש"ח
 

חצר המלוכה של הטארוט

ספר דיגיטלי שמציג את כל קלפי החצר - מלכים, מלכות, נסיכים, אבירים - ומפרש אותם בהקשר ל-12 המזלות האסטרולוגיים. משתתף במבצע לרוכשים ספרי טארוט.

28 ש"ח
 

פרקים במתנה

קבלו במתנה מבחר פרקים מספרים למודעות עצמית וצמיחה אישית ורוחנית מאת רות אהרוני, במגוון נושאים: העצמה, מימוש הייעוד, תקשור, אסטרולוגיה, טארוט ועוד.

0 ש"ח
 

יוגה לי ולך ולגיל הרך

ספר יוגה לילדים שמתאים לכל גיל. תמונות וחרוזים לילדים, הוראות מפורטות לגדולים. משתתף במבצע של ספרי גוף-נפש לכל המשפחה.

66 ש"ח
 

מישהו צריך לפתוח חלון

ספר מאויר לילדים, שאהוב מאד גם על הגדולים. מתאר מסע מופלא של ילד וסבא לחיפוש אחר האור. משתתף במבצע של ספרי גוף-נפש לכל המשפחה.

49 ש"ח
 

על מה ולמה

ספר עם איורים מקסימים שמציג לילדים כלי נגינה שונים, ויש בו גם כלי אחד מפתיע, שעליו מנגן אבא של עלמא. הספר משתתף במבצע של ספרי גוף-נפש לכל המשפחה.

54 ש"ח
 

ספרי ילדים במתנה

קבלו לבחירתכם - מתנה עם כל רכישה - ספר מהסדרה הדיגיטלית לכל המשפחה: "ספרים לילדים שגם הגדולים אוהבים".

0 ש"ח